Potrzebujesz pomocy z zamówieniem?

1 Klientów detalicznych zapraszamy na wedliny-ekologiczne.pl
2 Polecamy naszą sieć sklepów. Lista wkrótce.
3 Klientów hurtowych, sklepy, restauracje, zapraszamy do kontaktu.

Jeśli masz jakikolwiek inny problem napisz do nas koniecznie: biuro@wasag.pl, na FB lub zadzwoń :) Dziękujemy!

GODZINY PRACY

Poniedziałek-Piątek 5:00 - 18:00
Sobota 5:00 - 14:00

Roztoczańskie receptury i ekologiczne mięso

Wasąg - Producent Ekologicznych Wędlin

Poznaj nas

Produkty bez polepszaczy, chemii spożywczej. Wysyłka na terenie całego kraju.

Rekrutacja do klasy patronackiej

Więcej

PREV
NEXT

O firmie

Zakład Mięsny Wasąg

ZM Wasąg to firma rodzinna, zlokalizowana wśród pół i lasów Roztocza na Lubelszczyźnie. Od ponad 29 lat działamy w branży mięsnej i wędliniarskiej, a już prawie 19 lat od momentu, gdy otrzymaliśmy nasz pierwszy certyfikat ekologiczny, dzięki któremu staliśmy się pionierem w produkcji ekologicznej w Polsce. Oprócz certyfikatu EKO, o jakości naszych wyrobów świadczy również, przyznany nam certyfikat 'Marka Lubelskie' - będący symbolem jakości, innowacyjności i troski o środowisko. 

 

Wierzymy, że produkcja żywności według tradycyjnych receptur, bez chemii spożywczej i sztucznych uszlachetniaczy smaku z mięs ekologicznych jest naszą misją i drogą na przyszłość.


Z wielką dumą i zaangażowaniem produkujemy dla Państwa wyroby ekologiczne.


Zakład Mięsny Wasąg z lotu ptaka...


Nasza misja

Ciągły rozwój firmy jest gwarantem tego, że nasze wyroby cieszą się coraz większym uznaniem. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągła edukacja, a jednocześnie obserwacja rynku i wsłuchiwanie się w potrzeby klientów, są niezbędne w prowadzeniu firmy. Rozbudowujemy się, powiększamy park maszynowy, optymalizujemy procesy pakowania i logistyki.

 

Misja jest wielka, planów na ciągły rozwój sporo. Nie od dziś wiemy, że warto. Chcemy być postrzegani jako producent godny zaufania. Dzięki temu, nasze wyroby nie potrzebują wielkiej reklamy. Budujemy świadomość klientów podając produkt czysty ekologicznie. W którym surowiec i przyprawy użyte w procesie produkcji są ekologiczne, a smak przywołuje wspomnienia dawnych wędlin rodem z Roztocza na Lubelszczyźnie.


Czyste, ekologiczne, certyfikowane


Wędliny ekologiczne

Wędliny ekologiczne wyprodukowane przez nas są gwarantem  jakości.  Proces produkcji jest specjalnie prowadzony  na potrzeby produkcji ekologicznej. Nasze receptury opierają się tylko o składniki ekologiczne opatrzone certyfikatem. Tak więc  mięso jak i użyte przyprawy są ekologiczne.  Prowadzimy produkcję wyrobów wędzonych  naturalnie, pieczonych  i gotowanych.  Nasza gama produktów jest szeroka i tak zróżnicowana aby każdy odbiorca mógł znaleźć produkt odpowiedni dla siebie.

Zapraszamy serdecznie do współpracy, dołożymy wszelkich starań, aby dołączyli Państwo  do grona naszych zadowolonych klientów.


Partnerzy


Do góry