Potrzebujesz pomocy z zamówieniem?

1 Klientów detalicznych zapraszamy na wedliny-ekologiczne.pl
2 Polecamy naszą sieć sklepów. Lista wkrótce.
3 Klientów hurtowych, sklepy, restauracje, zapraszamy do kontaktu.

Jeśli masz jakikolwiek inny problem napisz do nas koniecznie: biuro@wasag.pl, na FB lub zadzwoń :) Dziękujemy!

GODZINY PRACY

Poniedziałek-Piątek 5:00 - 18:00
Sobota 5:00 - 14:00

Roztoczańskie receptury i ekologiczne mięso

Wasąg - Producent Ekologicznych Wędlin

Poznaj nas

Produkty bez polepszaczy, chemii spożywczej. Wysyłka na terenie całego kraju.

Rekrutacja do klasy patronackiej

Więcej

PREV
NEXT

Aktualności w firmie Wasąg

Targi Bio Expo Warsaw

W dniach 8-10 październik 2020 odbyły się Targi Bio Expo Warsaw. To festiwal zarówno producentów certyfikowanych produktów ekologicznych jak i  klientów zdecydowanych na zakup produktów ekologicznych, najwyższej jakości i z pewnego źródła.

Firma WASAG, jako producent ekologiczny z dumą przedstawiał kolejne produkty w naszej ofercie. Na targach udało się zaprezentować Państwu wiele nowości, a były to:

- steki sezonowane BIO (specjalnie wyselekcjonowane elementy wołowe bio,  sezonowane w odpowiednich warunkach, z zachowaniem przepisów dotyczących wilgoci i temperatury). Sezonowane minimum 21 dni, tak długi okres sezonowania sprawia, że elementy wołowe bio kruszeją, oraz tracą duża ilość wody, co nie oznacza, że będą suche. Wręcz przeciwnie. Duża ćwierci wołowa sezonowana, pod suchym pancerzem okrywy tłuszczowej skrywa wspaniałe soczyste wnętrze. Dzięki odpowiedniemu porcjowaniu w klasyczne rodzaje steków, klient otrzymuje bardzo kruche, delikatne steki wołowe. Smak wołowiny podkreślony jest delikatną nutą orzechową.

produkty bazglutenowe Bio ( wsłuchując się w potrzeby naszych klientów, stworzyliśmy produkty bez glutenu z certyfikatem "przekreślonego kłosa"). Produkty są ekologiczne z prostym składem i nie zawierają glutenu. 

- produkty Bio w małych opakowaniach - dla wygody naszych klientów powstały produkty w poręcznych, małych opakowaniach. Produkty powstały w czasie wakacji z myślą o klientach w podróży i o rodzinach z małymi dziećmi. Są to produkty "na raz", pakowane w atmosferze ochronnej, dają gwarancję świeżości, wędlina w plastrach w jakości bio i różne rodzaje parówek, które wszystkie dzieci uwielbiają.

Targi w oczach naszych pracowników uczestniczących w Targach Bio Expo Warsaw:

"Targi Bio Expo zostały wzorowo zorganizowane, a dzięki dodatkowym środkom - dezynfekcja przed wejściem, automatyczny pomiar temperatury oraz profilaktyczne zabezpieczenia dla zwiedzających impreza była dodatkowo zabezpieczona.

Nowości zaprezentowane w konkursie - paróweczki delikatne bio oraz szynkówka z indyka bio cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem zwiedzających. Klienci byli szczególnie zainteresowani paróweczkami delikatnymi o wyjątkowym składzie i "czystej etykiecie".

Zarówno pod względem biznesowym, jak i zainteresowania klientów indywidualnych targi wypadły bardzo obiecująco. Bardzo podobała się nowa formuła naszego stoiska i jego wystrój nawiązujący do Roztocza. Biorąc pod uwagę specyficzne warunki epidemiczne w jakich targi zostały zorganizowane zarówno ilość zwiedzających, jak i kupujących również należy ocenić pozytywnie". - Marcin Turczyn Dyrektor ds. Sieci Handlowych

"Najlepsze w targach BioExpo było spotkanie z osobami, które są świadome, że żywność ekologiczna, to żywność produkowana z myślą o ludziach i środowisku, że zwierzęta z hodowli ekologicznych nie ściskają się w klatach jak w chowie na dużą skalę, że produkty eko są nie tylko modne ale wpływają na nasze zdrowie.
Bardzo miło było słyszeć, że nasze produkty "smakują, tak jak kiedyś" i że ich skład jest prosty bez niepotrzebnej chemii.
Lodówkomaty (działające już niebawem w Warszawie) spotkały się dobrym przyjęciem i zainteresowaniem nową formą dostawy. Spotkałam paru klientów naszego sklepu, którzy znali już nasze produkty i chętnie podeszli spróbować kolejnych naszych wyrobów. Wiele osób było miło zaskoczonych, że nasze produkty są dostępne online i stwierdzili, że na pewno spróbują tej formy zakupów wędlin.
Słyszeliśmy wiele opinii, że nasze stoisko jest piękne i duuuuże tym bardziej od zwiedzających, którzy na targach byli kolejny raz i pamiętali mniejsze stoiska z lat poprzednich.
Organizacja i bezpieczeństwo na medal,  organizatorzy zadbali, aby wchodzący mieli zmierzoną temperaturę oraz zostali zdezynfekowani poprzez przejście przez kurtyny dezynfekujące". - 
Marta Wasieczko Sprzedaż Internetowa

 


Nowy sklep firmowy w Świdniku

Kolejny nowy sklep Zakłądu Mięsnego Wasąg, tym razem przyszedł czas na Świdnik.

Nasz sklep mieści się na ulicy Niepodległości 24

Godziny pracy to:

Poniedziałek -Piątek  7-18

Sobota 7-18

W ofercie wędliny tradycyjne, wędliny ekologiczne -  na specjalne zamówienie (w sklepie lub przez sklep internetowy www.wedliny-ekologiczne.pl).

Codziennie przywozimy ciepłe wędliny prosto z pieca. 

Zapraszamy! 


Ty My - Zakład Mięsny Wasąg

Zakład Mięsny Wasąg to firma rodzinna, działająca od 1991 roku jako Zakład przetwórczy. Początkowo Zakład zajmował się produkcją wędlin i mięs tradycyjnych. Z biegiem lat i i rosnącym doświadczeniem podjęliśmy decyzję o produkcji ekologicznej. Decyzja zapadła łatwo, choć wiązało się to ogromem pracy, restrukturyzacją zakładu, przebudową linii produkcyjnej, ale również z ciągłą edukacja, szkoleniami i podnoszeniem świadomości.  Dziś  wiemy, że było warto podjąć ten trud. Jesteśmy jednym z pierwszych w Polsce producentów ekologicznych wędlin i mięs. Nasze wyroby cieszą się zaufaniem klientów na terenie całego kraju. Jesteśmy dumni, że możemy przekazywać naszym klientom produkty wyjątkowej jakości, zdrowe i smaczne, gdzie zarówno mięso jak i użyte przyprawy są ekologiczne.

My, jako właściciele nie stworzylibyśmy tego przedsiębiorstwa bez dobrego Zespołu, nasi pracownicy to specjaliści w swoich dziedzinach. Zaczynaliśmy jako niewielki Zakład, liczący prawie 20 osób, dziś jest nas ponad 160 osób. Razem, każdego dnia pracujemy na sukces całej firmy.

Przedstawiamy Państwu naszych wspaniały Zespół. 

Pozdrawiamy 

A. i M. Wasąg

 


Bio Ekspo Warsaw i Natura Food już w październiku

Najbliższe wydarzenia w Firmie związane są również z imprezami poza siedzibą firmy. W najbliższym czasie spotkają nas Państwo na Targach: Bio Ekspo Warsaw  i XII Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD.
 

11-13 października  2019 - Bio Expo Warsaw to nowe  wydarzenie  w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej dedykowane branży ekologicznej i to jest atutem tego wydarzenia, dlaczego zdecydowaliśmy się uczestniczyć .  To tu, w jednym miejscu spotkają się  zarówno pasjonaci i zwolennicy ekologii, jak również osoby pragnące nowości kulinarnych,  oraz  osoby ciągle jeszcze sceptycznie podchodzące do produktów ekologicznych. Wierzymy, że uczestnictwo w targach jest okazją do  wartościowych rozmów.  W przyjaznej atmosferze, przy szerokiej gamie naszych produktów staniemy przed Państwem gotowi odpowiadać na wszystkie pytania, a jednocześnie gotowi do współpracy.

18-20 października 2019 - XII Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD, to wydarzenie dobrze nam znane i od lat doceniane przez odwiedzających, to  tu od lat spotykają się miłośnicy zdrowego jedzenia i producenci produktów ekologicznych, przyjeżdzający z całej Polski i nie tylko. Producenci przedstawiają swoje produkty eko aby zaprezentować się jak najpiękniej, a odwiedziający mają możliwość znalezienia proawdziwych smaczków ekologicznych, oraz bezpośrednio porozmawiać z producentami.

Na tych wydarzeniach nie mogłozabraknąć i nas. Zakład Mięsny Wasąg z wielką radością ma zaszczyt zaprosić Państwa już w październiku do Łodzi i Warszawy na nasze stoiska firmowe, na prawdziwą ucztę ekologiczną. 


Numer stoiska podamy w późniejszym terminie, ale już dziś dopiszcie te daty do swojego kalendarza.


ZM Wasąg i Polska Izba Żywności Ekologicznej

Polska Izba Żywności Ekologicznej to zrzeszenie grupy przedsiębiorców branży żywności ekologicznej, której

misją jest propagowanie zdrowego stylu życia poprzez edukowanie polskiego społeczeństwa czym jest żywność ekologiczna, jaki jest proces jej produkcji oraz czym się różni od żywności konwencjonalnej.

Zakład Mięsny WASĄG dzięki członkostwu w stowarzyszeniu pragnie aktywnie uczestniczyć w procesie rozwoju ekologii na polskim rynku.

Poprzez kampanie społeczne, targi branżowe oraz inne wydarzenia wspólnie z członkami PIŻE pragniemy wspierać te założenia jednocześnie promując polską żywność ekologiczną i polskie rolnictwo.


Dni Przemysłu Mięsnego - Produkty Najwyższej Jakości

Dnia 29 listopada 2018 roku odbył sie Jubileuszowy 50. Konkurs Jesień 2018, w którym zostały wystawione nasze produkty. Boczek Wędzony z Roztocza i Filet pieczony z indyka Eko zostały nagrodzone znakiem towarowym "Produkt Najwyższej Jakości". W naszej ofercie znajduje się już spora liczba produktów oznaczonych właśnie tym znakiem. Jest to znak nadawany za jakość i smak produktu.

 


Gazele Biznesu

Ranking "Gazele Biznesu" przestawiony...

Po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni w  rankingu "Gazele Biznesu"  to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce. Cieszymy się niezmiernie, ponieważ wyróżnienie to odzwierciedla dobrą kondycję i wiarygodność przedsiębiorstwa. Pragniemy być firmą postrzeganą jako godna zaufania i dynamicznie rozwijającą się, podążającą do wyznaczonych celów. Dzięki Wam możemy się rozwijać, a nasze produkty cieszą się coraz większym uznaniem.  


Targi Natura Food już za nami...

Kolejne targi już za nami, w dniach 12-14.10.2018 odbyły się XI Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej Natura Food & VII Targi Ekologicznego Stylu Życia BEEKO.

Targi Ekologiczne w Łodzi to wydarzenie, na któro chętnie się wybieramy od kilku lat, ponieważ skupia ono w sobie wielu sympatyków i pasjonatów ekologii spożywczej.

Dla nas targi są bezpośrednią  możliwością spotkania nowych partnerów biznesowych, ale również bardzo cenimy spotkania z osobami,  które bardzo dobrze znają nasze produkty, kupują je od lat i dzielą się z nami swoimi opiniami. Bardzo dziękujemy za wszelkie pochwały i zaufanie jakim nas Państwo obdarzyli. Bardzo budujący jest fakt, iż marka Wasąg Wędliny i Mięsa Ekologiczne z roku na rok jest coraz bardziej rozpoznawana i lubiana.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie spotkania podczas tegorocznych Targów.

 

 


Ambasador Ziemi Biłgorajskiej

Zakończyła się pierwsza edycja konkursu pod hasłem "Biłgorajskie Sita Przedsiębiorczości" skierowanego do przedsiębiorstw oraz rolników indywidualnych prowadzących działalność na terenie powiatu biłgorajskiego. Gala podsumowująca odbyła się w piątkowy wieczór, 5 października, a poprowadził ją znany dziennikarz i prezenter Maciej Orłoś.

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, iż zostaliśmy uznani Ambasadorem Ziemi Biłgorajskiej. Jest to dla nas wielkie wyróżnienie i ogromna satysfakcja ponieważ nagroda docenia nasz trud w rozwój firmy jak i stalismy się marką promującą nasze miasto na  w województwie i na terenie Polski.

Więcej informacji dostępnych pod adresem:

https://bilgorajska.pl/aktualnosc,16847,0,0,0,Bilgorajskie-Sita-Przedsiebiorczosci-wreczone.html

https://bilgorajska.pl/aktualnosc,16646,0,0,0,Bilgorajskie-Sita-Przedsiebiorczosci-2018.html


XLIX DNI PRZEMYSŁU MIĘSNEGO


Nasze produkty nagrodzone!

Dnia 17 maja 2018 odbyły się w Warszawie XLIX Dni Przemysłu Mięsnego, jest to spotkanie z pracownikami zakładów mięsnych i drobiarskich z terenów całej Polski, organizowane przez Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego od 1993 roku. Podczas  uroczystego spotkania ogłoszono wyniki XLIX Konkursu "Produkt najwyższej jakości w przemyśle mięsnym " WIOSNA 2018 w którym nasze produkty  otrzymały bardzo wysokie noty za smak i zapach produktu oraz jego wygląd. Produkty Narodzone to wyroby tradycyjne: Salceson czosnkowy, Kiełbasa pieczona roztoczańska. 

Produktu godne polecenia dostały specjalne emblematy świadczące o tym, że nasz produkt jest najwyższej jakości. Produkty nagrodzone są dostępne w naszych sklepach firmowych. Zapraszamy! Dziękujemy za uznanie.


Wielkanoc 2018

Już czas... - Wielkanoc 2018!

Kochani klienci, partnerzy biznesowi i sympatycy firmy.

Pragniemy gorąco złożyć Wam najlepsze życzenia Wielkanocne.

Życzymy zdrowych i radosnych świąt. 

Pyszności na świątecznych stołach, oraz radosnych spotkań z bliskimi i choć odrobinę odpoczynku.

Wesołych Świąt!

życzą 

Właściciele i Pracownicy Zakładu Mięsnego Wasąg


Głowna nagroda dla Firmy Wasąg w Plebiscycie Eko-Inspiracje

Kochani dzięki Wam i Waszym głosom zdobyliśmy główną nagrodę w plebiscycie V-edycji Eko-Inspiracji. 
Bardzo dziękujemy, cieszymy się ogromnie, bo był to konkurs skierowany do osób indywidualnych, a tak wysoki wynik świadczy o Waszej sympatii i zaufaniu.
Dziękujemy!

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie organizatora: Eko-Inspiracja 2017


Międzynarodowe Targi Produktów i Żywności Wysokiej Jakości EKOGALA 8-9 grudnia 2017r.

G2A Arena CWK WP w Jasionce

Ekogala 2017 już za nami, zapraszamy o obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia... Dziękujemy za wszystkie spotkania i rozmowy o ekologii.


Zapraszamy do pracy w firmie Wasąg

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikowania na jedno z kilku wolnych stanowisk pracy w naszej firmie. Poniżej dostępna jest lista stanowisk na które można się zgłaszać.


INFO

CV wysyłamy na adres praca@wasag.pl.
Wysyłając CV, prosimy o wpisanie stanowiska, na które Państwo aplikują.

Poszukujemy osób zaangażowanych, lubiących pracę i ciekawe wyzwania! Oferujemy stabilne zatrudnienie.

Zachęcamy do kontaktu: Barbara Wasąg - 781 656 506

W procesie rekrutacji dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Każdy kandydat przystępujący do naboru podaje swoje dane dobrowolnie. Bez podania wymaganych danych osobowych nie będzie możliwy udział w naborze.

Prosimy o umieszczenie w Cv stosownej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Oferty pracy w Zakładzie Mięsnym Wasąg


Ekogala Rzeszów 8-9 grudnia 2017

Do świąt Bożego Narodzeni co prawda jeszcze chwilę, a my już teraz chcemy serdecznie Państwa zaprosić na świąteczne targi Ekogala w Jasionce k/ Rzeszowa.
To tu, w stolicy Podkarpacia odbędzie się wielka gala ekologiczna, na której w ciągu 2 dni będziemy prezentować naszą firmę.
Zapraszamy serdecznie wszystkich sympatyków zdrowego jedzenia.
Nasz oferta to mięso i wędlin ekologiczne - 100% ekologiczne, certyfikowane!
Zapraszamy  do rozmów handlowych i nie tylko, oraz do degustacji naszych produktów.
Będzie również czas na przedświąteczne zakupy.

Zapraszamy serdecznie!

Międzynarodowe Targi Produktów i Żywności Wysokiej Jakości EKOGALA  8 - 9 grudnia 2017r. 

G2A Arena CWK WP w Jasionce  http://ekogala.eu/


13-15.10.2017 - Natura food & Be ECO

Wielkimi krokami zbliża coroczna impreza fanów ekologi  i zdrowej żywności.  To już dziesiąta edycja Targów Natura Food  w Łodzi.

13 - 15 październik 2017.

Na takim wydarzeniu nie może  zabraknąć  i  nas!
Zakład Mięsny WASĄG zaprasza serdecznie wszystkich  zainteresowanych ekologią  na nasze stoisko handlowe na Targach .
Zgłosiliśmy również produkt ekologiczny do konkursu o Złoty Medal Tarów Natura Food , tak więc trzymajcie za nas kciuki!
Będziemy do Państwa dyspozycji, będziemy odpowiadać na pytania, rozmawiać o naszych produktach i częstować wędlinami ekologicznymi.

Zapraszamy !!!
Firma Wasąg


Targi w Warszawie 17 września 2017

17 września braliśmy udział w Targach Żywności ekologicznej, które odbyły się w Warszawie. W załączeniu kilka zdjęć z tego wydarzenia.


Do góry